KONST / Litografier / Färglitografi 11977005
nr 1197 7005
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 4/360. Motivet: 66x46 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:08:53
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm